Shashel®

Методи знищення шашеля та древоточця

Людині важко існувати в гармонії з рослинами та тваринами. Особливо, складно вжитися в одному будинку з комахами-деревоточцями. Так ось захист деревини від цих шкідників потрібний обов'язково.
Ці шкідники запросто можуть зруйнувати цілі будівлі, що вже говорити про перетворення меблів на потерть. Боротьба з деревними шкідниками відбувається такими методами:
  • хімічні - обробка різними органічними або неорганічними хімічними речовинами, що перебувають як у твердому, зрідженому стані або просто газоподібному;
  • термічні- знищення комах впливом як високих температур, і знижених;
  • свч метод боротьби з жуками деревоточцями
Close
Do you have any questions? Contact us!
I agree to the Terms of Service
Величезна різноманітність та постійні інновації в галузі отрутохімікатів призвели до того, що комахи стали несприйнятливими до отрути. Використання хімії швидше за все призведе до: появі імунітету у деревочків до інсектицидів, і варто відзначити, що хімія ефективна тільки в поверхневих шарах дерева. Існуючі стандарти підтверджують, що немає ефективного препарату для боротьби з деревоточцями. Дотримуючись їх вказівок уражена цвіллю-грибком або жуком-короїдом (будь-яким іншим деревочцем) ділянку дерева в конструкції треба вирізати і потім спалити, а на місце вирізаного вставити новий з металу протез.

Дезінсекція газом - це досить тривала і недешева операція, що вимагає ретельної та копіткої підготовки та захисту робітників, що займаються нею. До речі, цю процедуру можна проводити тільки при відповідній температурі навколишнього середовища, і значить, газова дезінсекція неможлива взимку, в міжсезоння і просто в будинках, що погано опалюються. Знову ж таки не дає 100% результату.

Варто додати, що такі хімікати просто дуже токсичні для нас - людей і теплокровних тварин.
Звернемося до сучасних DIN стандартів та термічних способів боротьби з деревоточцями.
У свою чергу термічний метод теж вкрай не легкий, а при необхідності дезінсекції всього будинку зовсім технічно складний, адже таку велику температуру, потрібну для знищення древоточців (56° С гр) не вдасться створити у всіх частинах будівлі та по товщині дерева одночасно. І все таки? Втручання людини в природу призводить до жахливих наслідків для флори та фауни, зрештою, для самої людини. Завдяки цьому було створено та впроваджено новий метод боротьби з деревоточцями – шкідниками деревини.
Мікрохвилі - це найнадійніший захист деревини від шкідників

Знищення шашелю микрохвилями

Як вивести шашель?
НВЧ метод боротьби з короїдом та іншими деревочками дає можливість успішно боротися з жуками та взимку при низьких температурах. Вплив мікрохвильового поля знищує всіх непроханих гостей за відсутності будь-якої шкоди для лісоматеріалів та простору навколо. На відміну від звичайних термічних методів мікрохвильове поле впливають безпосередньо і тільки на оброблюваний матеріал і не нагрівають навколишнє повітря. Пристрої, що генерують електромагнітні хвилі, збуджують вібрації молекул води як у комах, так і в деревині. Рух, коливання молекул, отже теплова енергія. І через це дерево прогрівається до необхідної нам температури в 56° С, достатньої для загибелі ксилофагів (шкідники деревини -шашель, короїд та ін. деревоточці). Процеси прогрівання матеріалів мікрохвильовим полем краще відбуваються там, де просто більше молекул води. Живі організми (комахи як у нас) містять 70-90% води і, перебуваючи в НВЧ полі, нагріваються значно інтенсивніше, ніж те дерево, в якому вони раніше розвивалися, що і є абсолютною гарантією швидкого і повного знищення.
Спрямована дія НВЧ мікрохвиль, так само висока мобільність нашого обладнання дають 100% ефективність апаратури. Мікрохвилі також нешкідливі для навколишнього середовища, а значить, при роботі установки можна не проводити «виселення» з будівлі людей та домашніх тварин.
МЫ ЗАВЖДИ ВІДКРИТІ ДО СПІЛКУВАННЯ
info@shashel.eu

tel:+38 (099) 702 48 88
Україна
Харків
пр. Тракторобудівників, 109

tel:+49 (178) 863 22 95
Deutschland

tel:+34 642 787555
España

tel:+1 650 353 59 33
USA, Canada